Štýlové a praktický doplnky vhodné pre každého chlapa

Pri pojme imidž a doplnky nemusíme spravidla vravieť o téme čisto iba pre ženy, ale praktické a zároveň vkusné doplnky určite ocenia aj muži. V súčasnosti poznáme niekoľko trendových prvkov rovnako ako aj fakt, že pomerne veľa moderných mužov dbá o svoju vizuálnu stránku. Minimálne z toho hľadiska, že sa radi udržiavajú a vyzerajú trendovo. Teda nemusíme vravieť iba o moderných účesoch, brade, tetovaní, atd, ale podstatnú úlohu zohrávajú tiež zaujímavé pánske doplnky, ktoré okrem samotného imidžu ponúkajú tiež funkčnú stránku.
Práve doplnky dokážu plniť nielen praktickú stránku, ale môžu byť „tým niečím, čo dokáže doladiť imidž k dokonalosti alebo ho viditeľne vylepšiť.Hnedá kožená taška, aktovka
Preto sa pozrime na niektoré pánske prvky, ktoré dokážu priniesť skvelý efekt z obidvoch stránok.
Pánske kožené tašky cez rameno či tkzv crossbody sú elegantným riešením, ktoré je navyše veľmi funkčné. Aj muži pred odchodom z domu so sebou berú hneď niekoľko dôležitých (a možno i menej potrebných) vecí, pričom práve šikovná prenosná taška je v mnohých prípadoch to, čo celú vec a následný pohyb zjednoduší.
Hodinkysú starým známym pomocníkom, vďaka ktorému máme okamžitý prehľad o čase, a to doslova vždy a všade. Postupne sa však začali stávať predovšetkým symbolom imidžu. Je však zaujímavé vidieť, že aj napriek dnešnej hromadnej dispozícii smartfónov (a teda i času) ešte stále vidíme na mužských zápästiach práve hodinky. A nie, nemusíme vravieť iba o nových smartwatch, ale aj o tých klasických, ktoré v súčasnosti ponúkajú pomerne veľa trendových vzorov.Ručičkové hodinky, čas
Šiltovkauž dávno nemusí chrániť len pred žiarením slnka. Čoraz častejšie sa používa ako štýlový prvok a jednoduchý variant, pokiaľ sa vám nechce riešiť účes, dávať si do vlasov liter gélu či tiež v prípade, ak chcete zakryť vypadávanie vlasov. Takisto je vhodná pre cyklistov či do veterných podmienok, kedy sa nemusíte báť, že vaše vlasy budú nevkusne rozfúkané na všetky strany.