Spoľahlivé krtkovanie Modra

Už vás nebaví neustále upchaté potrubie a nutne potrebujete pomoc firmy, ktorá všetko zrealizuje bez skrytých poplatkov a nákladov spojených s dopravou? Máme pre vás dobrú správu! V prípade, že ste z Modry a jej okolia, tak neváhajte sa obrátiť na naše profesionály, ktoré poskytuje vysokotlakové čistenie kanalizácie, ktoré možno považovať za jednu z najmodernejších metód čistenia potrubia, ktoré je zároveň aj najefektívnejšie. Toto čistenie sa uskutočňuje za pomoci vysokotlakového vodného čerpadla, benzínového motora a 100 metrovej tlakovej hadice s čistiacou tryskou, ktorá účinne vyčistí aj značne dlhé potrubie od usadenín a špiny. Nemusíte mať tak obavy, že sa potrubie zničí.

Žiadne obavy

Jednou z ďalších možností je elektromechanické čistenie – krtkovanie Modra https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii-modra/, na ktoré sa špecializuje na čistenie potrubia prevažne v obytných domovoch či v malých firmách. Toto čistenie sa zabezpečuje prostredníctvom elektromotora a ohybných železných špirál. Výhodou je, že týmto čistením sa dostanete k najmenším priemerom potrubia a zároveň je aj ohľaduplné voči životnému prostrediu. Poskytujeme tiež služby ako TV monitoring a trasovanie kanalizácie, ktoré veľmi rýchlo odhalí skryté nedostatky na vašom potrubí a zároveň tak vyhodnotí, aké máme možnosti pre ich prípadné rýchle odstránenie.

Kvalita poskytnutých služieb

Toto všetko sa uskutoční bez realizovania výkopových prác a to v akomkoľvek čase, teda aj počas sviatkov. Okrem týchto služieb, ktoré sme spomínali zároveň poskytujeme aj inštalatérske práce. Konkrétne sa zaoberáme výmenou kanalizačného potrubia, výkopovými prácami, výmenou a montážou sifónov, záchodov, umývadiel a batérii. Myslíme si, že naše referencie poukazujú na náš precízny prístup k zákazníkom za pomoci použitia najmodernejšej výbavy, ktoré vieme využiť na základe našej dlhoročnej praxe.