Zažiarte pomocou svetra

Ako sa hovorí, „ona si môže na seba vziať aj vrece a bude v ňom vyzerať dobre“, nie je úplne pravda. Našu osobnosť z určitej časti vytvára aj náš štýl. Móda, ktorú preferujeme môže o nás prezradiť viac ako si myslíte. Práve zmysel pre módu a dokonalé outfity robia ľudí zaujímavými. Výhodou dnešnej doby je skutočne rozsiahly trh s oblečením. Na výber máme z lacných, luxusných či repasovaných kúskov. Od šiat cez tričká až po nohavice. Rôzne strihy, farby, veľkosti. Výhodou je, že hranica sa stále posúva a dnes už nie je nič vylúčené.

Pri výbere každodenného oblečenia by ste mali okrem vzhľadu myslieť aj na pohodlnosť. Správne rifle a tričko, sveter či košeľa bývajú do práce či návštevu samozrejmosť. No skúste to ozvláštniť. Na vrch zvoľte dlhý sveter.

čierny kardigán

Vrstvenie pomocou svetra zaujme na prvý pohľad. Sveter alebo kardigán môžete zvoliť akýkoľvek. Sú rôzne dĺžky, ktoré by ste mali vyberať podľa typu postavy. Zatiaľ čo vysoké ženy môžu siahnuť po akejkoľvek dĺžke, nižšie dámy by si mali dať pozor na príliš dlhé svetre, ktoré skracujú. Túto sezónu sú obľúbené štrikované svetre. A čím hrubšie, tým lepšie. Z módy stále nevyšli ani oversize kúsky. Práve na vrchnom oblečení akým je sveter pôsobí oversize štýl veľmi moderne. Pri výbere kardigánu sa nemusíte báť ani farieb. Kardigány sú vhodné najmä na jar a jeseň a tieto obdobia si pýtajú žiarivé, výrazné farby. Vzorov sa tiež nemusíte báť. Vrchný kúsok oblečenia by mal byť práve výrazný a mal by zaujať už na prvý pohľad.

ružový sveter

Sveter do chladnejšieho počasia je výborná voľba. Teplý materiál vás zahreje a výhodou je tiež pohodlnosť tohto kúsku. Kardigány sú voľné a zakryjú aj malé nedokonalosti. Hodia sa ako k elegantnému, tak aj k športovému outfitu. Sveter podľa svojho štýlu si na Mladamoda nájde skutočne každý. A budete prekvapené z pomeru cena – kvalita.