Neviete sa rozhodnúť?

Znamenia zverokruhu nás jednoducho charakterizuje. Hovoríme o našom správaní sa v jednoduchých životných situáciách.
Rozhodovanie sa, schopnosť rýchlo zaujať stanovisko, vybrať si smer, ktorým sa vyberieme, je typickým pre jednotlivé znamenia.
Tvrdohlavo si ide ihneď za svojím cieľom býk a baran. Rýchlo sa rozhoduje, no často sa vracia pri rozhodovaní sa hlboko do minulosti- rak. Ten by spätne rýchlo všetky svoje predošlé rozhodnutia aj bol ochotný zmeniť, ak by sa to dalo. Ak to nemôže, tak lamentuje a utápa sa v minulosti.

rozhodnutí

Najmenej rozhodným znamením je ale celkom iste panna. Nositeľky tohto znamenia sú síce poriadkumilovné no nerozhodné. Žiť s nimi môže byť až utrpením. Mnohé už ráno hodiny uvažujú, či si zoberú košeľu, alebo radšej pulóver. Keď po hodine rozhodovania uskutočnia výber- určite to zmenia, lebo v pulóvriku by im mohlo byť odrazu chladnu.

Rozhodovanie o dôležitých životných veciach v ich prípade musí byť priam katastrofou. Pre nich, ale aj pre ich okolie.
Vždy sú ale situácie, kde problém správne sa rozhodnúť máme všetci, bez ohľadu na znamenie, v ktorom sme sa narodili !

  • Zmena pracovnej pozície, alebo miesta výkonu práce
  • Zmena partnera
  • Postavenie sa k závažným celospoločenským téma,
  • Správne posúdenie liečenia vlastného zdravia

volba
Zaiste by ste vymenovali ešte tucet ďalších. Ich význam závisí jednak od vplyvu na zdravie a jednak od vplyvu na našu psychiku a zároveň dopad na iných.
Rozhodovanie so záväzným dopadom na iných ľudí, ktorých svojím rozhodnutím postavíme do určitej roviny, na určité miesto- je tým rozhodnutím najťažším.
Tu si veru nechajme čas na rozhodnutie a až keď sme stopercentne presvedčení, že naše rozhodnutie nebude mať negatívny dopad na okolie v dlhodobom horizonte, iba vtedy vykonajme svoje rozhodnutie.
Sú totiž rozhodnutia, ktoré spätne zabolia najviac práve osobu, ktorá ich vykonala-