Chudnutie nie je nemožné!

Nech už si myslíte čo chcete, verte, že schudnúť skutočne nie je nemožné! Nepotrebujete na to žiadne špeciálne prípravky ani tabletky, jediné čo skutočne potrebujete (a čo je aj to najdôležitejšie) je odhodlanie. Položte si teda podstatnú otázku a odpovedzte si na ňu úprimne – chcete skutočne schudnúť?

fitnes

  • Väčšina žien (a bohužiaľ je to pravda) sa vetami typov „Ja nedokážem schudnúť“, „Mám príliš pomalý metabolizmus“, „Mám ťažké kosti“, „Mám problémy so štítnou žľazou“ alebo „Nemám na to čas“ len vyhýbajú tomu, aby skutočne začali konať. Ide len o obyčajnú pohodlnosť, kedy sa vyhovárame sami pred sebou, pretože sa nám nechce.
  • Chcete snáď povedať, že nemáte čas vymeniť sladkosti za ovocie? Že neviete ísť občas so psom na prechádzku, alebo občas vymeniť auto za vlastné nohy? Všetko sú to len obyčajné výhovorky, ktoré nám „dovoľujú“ zostať tam, kde sme, na tom istom mieste, nehýbať sa ani sa nepohnúť…jednoducho neurobiť nič.

zelenina

  • skutočne! Ľudia ktorí si nájdu na všetko výhovorky len jednoducho nechcú! To je jediný dôvod. Kto chce hľadá riešenia, kto nie hľadá výhovorky. Je pravda, že začať je vždy najťažšie – a to platí v živote všeobecne. Ale netrvá to dlho, pretože čas plynie (v niektorých prípadoch bohužiaľ, v tomto chvalabohu) veľmi rýchlo a ani sa nenazdáte, na váš zdravší životný štýl si hneď zvyknete a uvidíte, že výsledky budú skutočne stáť za to. Pretože niektorý pocit nie je v živote krajší ako ten, že sme niečo svojpomocne dokázali, zvládli sme to a máme byť za čo na seba hrdí.
  • Preto ak skutočne chcete, ste odhodlané robíte všetko čo sa dá a výsledky stále neprichádzajú – prosím hlavne nehádžte „flintu do žita“. Výsledky sa dostavia musia, a ak sa nedostavia tak jednoducho zvýšte vy svoju snahu – možné je aj to, že sa len nesnažíte dostatočne.