Muži a ich prístup k životu

Určite vieme, že muži pristupujú ku viacerým veciam úplne inak ako my ženy. Presne to isté platí aj pri ich prístupe ku životu. Majú úplne odlišný prístup a dá sa povedať, že aj lepší. Poďme sa teda pozrieť na to čo robíme inak ako muži. Mohli by sme sa z ich štýlu riešenia problémov a starostí určite niečomu priučiť.
V prvom rade sú odlišní v prístupe ku veciam. Nech príde čokoľvek, nijako ich to nerozhodí a pokračujú ďalej. Veci neberú príliš vážne a nerobia si z nich ťažkú hlavu. To im určite pomáha nemať zbytočný stres a nezaťažovať sa. Tento prístup nám ženám určite chýba, len ťažko sa vieme od vecí odpútať a všetko príliš rozoberáme a riešime.

kancelář

Ďalej riešia veci spontánne a prirodzene tak ako prichádzajú. Ak teda niečo robia idú do toho po hlave a vôbec sa nezaoberajú tým, či je to správne alebo nie. My ženy dokážeme aj hodinu premýšľať len nad tým čo si oblečieme. Tento ich prístup by som určite chcela mať aj ja. Samozrejme to neplatí pri každom jednom. Je to tak ale pri väčšine nášho silnejšieho pohlavia.

Aj vy ste si všimli, že vás vôbec nepočúvajú? Neberte im to za zlé, oni sú jednoducho taký. Nerobia to určite naschvál, len si to jednoducho neuvedomujú. Neradi dlho rozoberajú jednu vec dookola. Veci buď vyriešia hneď alebo sa s tým viac nezaoberajú. Preto je pri nich ťažké nás pozorne počúvať a riešiť s nami naše problémy.

model

Hovorí sa že ženy sú z Venuše a muži z Marsu. Myslím, že na tom niečo bude. Nevieme sa úplne vo všetkom pochopiť, môžeme sa len naučiť chápať sa. Taktiež si môžeme zobrať príklad, najmä čo sa týka zbytočného stresovania sa. Myslím, že keby sme si robili oveľa menej starostí žilo by sa nám ľahšie. No také sme už my ženy. Úplne odlišné ako muži. Ostáva nám už len snažiť sa tieto naše nedostatky prijať a zobrať si trošku príkladu od našich polovičiek. Čo poviete? Oplatilo by sa to?