Mobilný domček ako stvorený pre rodiny s deťmi

Mobilné domy zažívajú svojich pätnásť minút slávy. Ľudia ich využívajú ako rekreačné chaty, záhradné domčeky, no a niektorí i ako trvalé bývanie. Toto riešenie bývania, patrí nepochybne k tým praktickým a taktiež výhodným, čo sa finančnej stránky týka. pokiaľ by ste premýšľali nad vlastný mobilným domom, nezabudnite vyberať taký, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám. Mladý pár, ktorý chce tento príbytok využívať na víkendové párty, bude mať určite rozdielne nároky ako rodina s malými deťmi.Žena a muž s malým dieťaťom na rukách pred malým domčekom

My sa pozrieme bližšie na mobilný dom Sunsseker VN 91. Ide o výborný kompromis medzi priestrannou chatou a maličkou maringotkou. Toto riešenie je teda ideálne pre rodiny s deťmi, ktoré chcú svoje víkendy či letné dovolenky tráviť mimo domova, no na druhej strane nemajú príliš veľa peňazí na rozhadzovanie.

Za tento mobilný dom zaplatíte okolo siedmych tisíc eur. Jeho rozmery sú osem metrov krát tri metre. K dispozícii teda budete mať dvadsaťštyri metrov štvorcových. Ak nemáte v rozmeroch ten najlepší prehľad a neviete si predstaviť, ako veľký je tento dom, tak dvadsaťštyri metrov štvorcových zodpovedá väčšej obývacej izbe v klasickom panelákovom byte.Žena s dvoma deťmi a psom v prírode
V mobilnom domčeku nájdete jednu spálňu pre vás a jednu menšiu izbu pre vaše ratolesti. Tieto izby sú zariadené posteľami. Jeho súčasťou je samozrejme i kuchynka, ktorá je plne zariadená. To znamená, že v nej nájdete sporák a menšiu linku na prípravu jedla. Hneď vedľa kuchyne sa nachádza jedálenská časť s rozkladacím stolom a menšia obývačka na trávenie spoločných chvíľ.
Drobnou nevýhodou je to, že dom Sunsseker nemá toaletu a kúpeľňu. Na druhej strane sa v ňom však nachádza technická miestnosť, ktorú si môžete upraviť presne podľa vašich predstáv. Pokiaľ teda potrebujete miesto na odkladanie vecí, môže vám poslúžiť na tento účel. Ak by ste chceli skôr spomínané sociálne zariadenia, môžete si ich bez problémov zariadiť práve tu.