Čo ste možno nevedeli o ľudskej sexualite a jej bohatom význame

Vedeli ste o tom, že ľudská sexualita má oveľa hlbší význam a neslúži len k vykonaniu pohlavného styku? Pomocou sexuálnej energie sa dá ovplyvniť to, ako sa cítime, naše emócie a takisto zdravie. S touto energiou je však potrebné vedieť zaobchádzať správne a k tomu slúžia tantrické masáže.

Ide o techniku, ktorá využíva senzuálne dotyky a ponúka služby ako masaz penisu bratislava, ktoré možno znejú humorne alebo ako niečo, pred čím cítime stud, ale ako bolo spomenuté vyššie, majú svoj hlbší a opodstatnený význam. Tantra masáž sa venuje celému telu a uplatňuje sa pri nej hlavne práca s erotogénnymi zónami, čo je v porovnaní s klasickou masážou jej silná stránka a dôvod, prečo dokáže priniesť potrebné uvoľnenie a následne nás obohatiť životnou energiou.

ženské telo, pózy

Tak ako venujeme pozornosť ostatným potrebám nášho tela a mysle, mala by sa podobná dávka pozornosti venovať aj sexualite, ktorá má pre ľudí a ich kondíciu nemalý význam.

Práve táto súčasť nášho ja dokáže byť priam stredobodom ľudských síl. A ako bolo spomenuté je dôležité, akým spôsobom sa s ňou zaobchádza. Dokáže byť veľký rozdiel oproti obyčajným erotickým službám cez privát a medzi profesionálne vykonanou tantrickou masážou. Tým, že navštívite tantra salón dokážete svoje vedomie a telo obohatiť o doposiaľ nepoznaný erotický zážitok a to aj napriek tomu, že pohlavný styk s masérkou je tu pochopiteľne zakázaný.

ženská silueta, púšť

V tomto prípade takisto nejde primárne o to, aby ste dosiahli čo najrýchlejšie sexuálne uspokojenie, ale aby sa detailne uvoľnili zadržiavané bloky, pričom s týmto druhom energie sa zaobchádza pekne pomaly a s citom. Návštevník salóna má navyše možnosť určiť si dávku intenzity dotykov a tiež vybrať si z pomerne pestrej ponuky dostupných služieb, kedy je klasická tantra masáž ideálna pre nováčikov a pre pokročilých je to hlavne „nuru“ alebo „body to body“.