Úkony, ktoré nezvládate, prenechajte odbornej firme

Oblasti, ktorým sa ľudia venujú, majú najrozličnejšie náplne, tieto práce a činnosti sú väčšinou pre nás neznáme, no len pokiaľ nepotrebujeme pomoc práve v danej oblasti. Vtedy sme vďační za každú podanú ruku, ktorá nám ušetrí čas, peniaze a vydanú energiu pri hľadaní či vybavovaní potrebných vecí, hlavne v administratívnej oblasti v styku s úradmi.

Podpisom sa to všetko začína

Množstvo administratívnej záťaže si na vlastnej koži vyskúšal asi každý podnikateľ, nedá sa jej vyhnúť a ľudí tak pripraví o množstvo času, energie, a tiež finančných prostriedkov, ktoré musí pri ich plnení vynaložiť. Rovnako je to v prípade, ak sa spoločnosť dostane do problémov a nevykazuje dlhší čas nijakú činnosť, je dlhodobo v strate, tak to je už vhodný čas na ukončenie živnosti https://ezmluva.sk/ukoncenie-podnikania, zrušenie firmy. Pri tomto akte dochádza k viacerým zmenám, napríklad konateľa, mena spoločnosti a jeho sídla, zmene spoločníka a podobne, všetko je to potrebné zabezpečiť, čo si vyžaduje dosť času.

Našťastie na trhu existujú spoločnosti, ktoré za vás tieto povinnosti prevezmú a všetko zabezpečia, v ich rukách bude vaša spoločnosť zrušená rýchlo, takisto aj prevod obchodných podielov a s tým spojené množstvo administratívnych úkonov prebehnú bez problémov. Vašou úlohou je, v prípade, že chcete využiť ich služby, niekoľko svojich podpisov overiť u notára alebo na matrike, tieto dokumenty vybratej spoločnosti doručiť a všetko tak bude už len v jej rukách.

Dohoda je takmer istá

Z údajov, ktoré bude prevádzajúca spoločnosť potrebovať a vykonávať, vyberáme.

-detailnejšie informácie o vašej spoločnosti, jej IČO

-do 24 hodín potrebujú analýzu firmy

-pošlú vám súpis konkrétnych podmienok

-v prípade súhlasu vám vystavia faktúru

-vypracované dokumenty dostanete obratom

-dokumenty overia, zašlú a podajú na súd

-5 pracovných dní je čas na rozhodnutie súdu

-potvrdenie o vykonaní zápisu prevezmú za vás a potom vám ho pošlú

Týchto pár krokov je dôležitých na to, aby ste ukončili činnosť spoločnosti, ktorú už nechcete ďalej udržiavať pri živote, keďže je nečinná, no na to potrebujete čas, ktorý ušetríte, ak sa obrátite na skúsených odborníkov.