Tantra masáž

Tantra Bratislava masáž je známa hlavne jej celotelovým zážitkom, ktorý poskytuje. Počas nej sa riešia všetky aspekty vášho bytia a všetky časti vášho tela. Žiadne miesto neostane nedotknuté, dokonca ani tie časti tela, ktoré považujú moderné spoločenské normy za „nedotknuteľné“ a zakázané.

Tradícia umenia tantrickej masáže považuje celé telo za posvätné, vrátane pohlavných orgánov, pŕs, hrudníka, chodidiel, hlavy, prstov a zadku. Tieto jednotlivé časti tvoria celok – telo a myseľ. Ak je v ktorejkoľvek časti tela napätie, blokáda alebo nerovnováha, v dôsledku toho bude ovplyvnené celé telo. Všetko so všetkým súvisí. Toto je základný a univerzálny princíp, ktorým sa riadi tantra, založená v hinduistickej Indii. To robí skutočnú tantrickú masáž jedinečnou formou terapie.

Tantra masáž

Pre plný a uspokojivý zážitok zo všetkého, čo tantra masáž ponúka, je dôležité najprv priviesť klienta do stavu hlbokej relaxácie a pokoja v mysli, tele a duchu. V tomto stave je klient viac otvorený energii, ktorú prijíma od maséra či samotného okolia. Taktiež sa aktivuje parasympatický nervový systém, čo je jediný stav, v ktorom môže telo zapnúť svoje vrodené liečebné mechanizmy.

Masážne pomôcky

V úvode sa tantra masáž zvyčajne začína ako praktická či fyzická prax, pri ktorej sa aplikuje olej ktorým sa následne masíruje. Kľúčové spúšťacie body sú stlačené a stimulované, aby sa uvoľnila energia a táto energia je potom nasmerovaná konkrétnym spôsobom. Všetkých sedem čakier je vtedy nabitých energiou a vzrušením. Tantra masáž vo svojej podstate odhaľuje všetko, čo nie je prirodzené alebo nie je pre vás prospešné. Robí to harmonickým a kontrolovaným spôsobom.

Po viacerých sedeniach a masážach budú postupne všetky energetické kanály stále viac a viac čisté, čo spôsobí, že energia môže začať voľne a silne prúdiť celou vašou bytosťou a jej fyzickou i duchovnou časťou.