Mávate problémy s prehĺtaním tabletiek? Skúste Harmonelo sirupy!

Mnoho detí, ale i dospelých ľudí máva často problém s užívaním liekov, a to najmä s ich prehĺtaním, keď ide o väčšie tabletky. K tomuto problému zväčša moc neprispieva ani nepríjemná chuť, ktorú rôzne druhy liekov mávajú. Niektorí si s nemožnosťou prehltnúť veľké tablety poradia svojsky, tým že ich rozpolia a užívajú ich po častiach. Pomôcť môžu i šumivé verzie tabliet, ktoré však mávajú niekedy taktiež nepríjemnú chuť alebo nie sú natoľko účinné, ako ich tabletková verzia. Občas sa dokonca stáva, že ľudí z odpornej príchute alebo nemalej tabletky napne. Ako však môžete tento problém s užívaním liekov vyriešiť?

pohár vody

Odpoveďou na tieto problémy sú inovatívne sirupy Harmonelo. Pod značkou Harmonelo viete nájsť hneď niekoľko druhov výživových doplnkov alebo probiotík, ktoré sú vo forme sirupov. Pokiaľ vás teda trápia tráviace ťažkosti, skúsiť môžete napríklad ich sirupy, ktoré sú vhodné na udržiavanie črevnej mikroflóry alebo zlepšenie priechodnosti tráviaceho traktu. Pri zdravotných nepríjemnostiach so zvýšenou hladinou cukru alebo cholesterolu viete zase skúsiť sirup Harmonelo Slim, ktorý zároveň bojuje aj s udržiavaním hmotnosti.

rôzne druhy tabletiek

Nepríjemné bolesti kĺbov a ťažkosti s kosťami zaženú sirupy Harmonelo Flexi alebo Colostrum, ktoré rovnako podporujú i udržiavanie dobrej imunity organizmu. Vrátane fyzického zdravia vás určite potešia aj sirupy, ktoré sa zameriavajú na podporu dobrého psychického stavu. Pri celotelovej únave alebo psychickej vyčerpanosti vám pomôže sirup Harmonelo Vitality, ktorý podporuje aj ochranu imunitného systému. Na ukľudnenie napätia, stresu a zdravé fungovaniu nervového systému viete zase skúsiť sirup s obsahom CBD. Všetky sirupy sa následne užívajú v dávke jednej odmerky za deň – to znamená, že si denne môžete dať maximálnu dávku 20 ml sirupu. V prípade potreby je možné kombinovať užívanie viacerých druhov sirupov, avšak pod podmienkou, že nebude prekročená maximálna dávka jednej odmerky. Spoločne teda môžete nakombinovať i niekoľko sirupov, ale maximálne v dávke 20 ml za deň. Sirupy Harmonelo nemajú ani nepríjemnú chuť takže ich viete piť samostatne, prípadne ich môžete rozpustiť vo vode, čaji alebo inom pití.