Originalita, nadčasovosť a spoľahlivosť sklenených dverí

Sklo je v súčasnosti považované za moderný stavebný materiál a jeho využitie nadväzuje na históriu, kedy sa takisto používalo aj pri realizácii dverí vo forme nádherne vyfarbených vitráží s historickými motívmi.

Moderná architektúra je v znamení čistých a presných línií a je tomu prispôsobené aj využitie skla.

Na prvý pohľad nezvyčajné sklenené dvere v rôznych prevedeniach sa dnes tešia veľkej popularite a zákazníci ich vyhľadávajú.

sklo dvere história

Variabilita, kvalita, patentovaná technológia výroby, profesionálny prístup a poradenstvo aj v nezvyčajných objektov je základom ponuky sklenené dvere.

Inšpirácie, nápady na realizáciu dverí otváracích, sklenených posuvných alebo osadených do obložkovej zárubne nemajú konca a to aj vďaka množstvu povrchových úprav použitého skla, rozmerom sklenených dverí a doplnkom vo forme estetických úchytiek.

Realizáciou sklenených dverí získate v priestore potrebné svetlo a jas, vhodne zvolenou fóliou alebo motívom zabezpečíte súkromie a diskrétnosť, posuvnými dverami ušetríte priestor a zväčšíte ho a osadením celosklenených dverí od stropu až po podlahu získate elegantný a dizajnový doplnok do interiéru.

sklo dvere doplnky

Sklenené dvere majú vždy čisté línie, pôsobia honosne, dýchajú ľahkosťou a prinášajú jedinečnosť, eleganciu a nadčasovosť.

Ich technické parametre zodpovedajú požiadavkám kladeným na bezpečnosť, spoľahlivosť a požadovanú kvalitu, vždy máte istotu, že použité sklo je bezpečnostné, špeciálne upravené kalením a takmer nikdy sa nerozbije.

Manipulácia a rovnako aj ich udržiavanie je veľmi jednoduché, ich otváranie a zatváranie je pri akomkoľvek type dverí pohodlnou a ľahkou záležitosťou, vždy dobre a pevne doliehajú a zabezpečujú súkromie.

Aj sklenené dvere osadené do obložkovej zárubne sú dizajnovým skvostom a ich presvetlený rozmer vnáša do priestoru nadčasový vzhľad. Vkusne zvolená zárubňa s ladiacimi doplnkami vytvoria samostatný doplnok a upútajú každého návštevníka.

Jednoduchá krása skla uplatnená v sklenených dverách je žiadaná a zákazníkom prináša iba samé výhody.