Nedbalý účes nie je prekážka, šitovka to zachráni

Dizajn oblečenia majú v rukách výrobcovia, ktorí sa jeho navrhovaniu venujú s úplnou vážnosťou a vytvárajú štýly, ktoré sa páčia rozličným vekovým kategóriám, mladým, starším, ženám a mužom a vnášajú do nej pečať kvality spolu s trendovosťou. K športovejšiemu štýlu môžeme zaradiť aj street style, ktorý vídame aj v uliciach miest.

Zábavný štýl je originálny

Každý z módnych štýlov dopĺňa množstvo doplnkov, ktoré sú ich neodmysliteľnou súčasťou a definujú ich, podľa nich totiž môžeme rozoznať, či je to večerná alebo praktická, bežná móda do práce či športové odevy. A práve ten posledný menovaný štýl je charakteristický doplnkom ako je šiltovka Trenchtown, podľa nej hneď dokážete zaradiť jej nositeľa do príslušnej kategórie. Je to samozrejmé, pretože žena, ktorá nosieva kostýmy a dobre sa cíti v elegantných outfitoch určite nesiahne v takomto oblečení po šiltovke, využíva ju maximálne tak pri športovaní.

Čiapky netreba nikomu nijako zvlášť predstavovať, tie nosíme všetci v období, ktoré si to vyžaduje, ani šiltovky nám nie sú neznáme. V mestskom oblečení sú takmer nevyhnutné, okrem ich praktickej stránky, ktorá dokáže urobiť veľmi dobrú službu najmä v okamihoch, keď nás kvária agresívne slnečné lúče alebo pofukuje vietor a náš účes nie je práve najupravenejší, šiltovkou dáme perfektnú bodku za celým outfitom, ktorý máme na sebe. Záleží na každom nositeľovi, pre ktorú z nich sa rozhodne, ich výber je naozaj pestrý aj farebne či dizajnovým vypracovaním.

Logá a výšivky sú najbežnejšie

Trenchtown je eshop, ktorý vaše požiadavky na štýlovú a značkovú šiltovku splní do bodky. Na ich stránkach si môžete vybrať z množstva, pri ktorom bude ťažké sa rozhodnúť pre jednu z nich. Výhodou však je, že sú šité ako unisex, takže tú istú môže mať na hlave žena aj muž, rozdiel bude asi vo farebnosti, ale veľkosť je univerzálna a ich strih je prispôsobený na to, aby sa dala jednoduchým ťahom upraviť na požadovanú veľkosť hlavy nositeľa. Z najnovšej kolekcie vyberáme šiltovku TWINZZ Metal T Pitcher, dizajnéri ju navrhovali s ohľadom na baseball v New Yorku v začiatkoch 19.storočia. Základ tvorí šesť kusov bavlnenej látky a v prednej časti je T logo z kovu.