Aj tradičné halogénové reflektory našli svojich pokračovateľov

LED technológiou sa vyrábajú mnohé druhy svetelných zdrojov, pretože znamená zvrat vo svetelnej technike, zaznamenala veľký úspech a led reflektor zaberá široké pole pôsobnosti. V plnom rozsahu dokáže nahradiť halogénové žiarovky, trubice, panely či reflektory, a navyše sa na trh dostal aj nový typ svietidla, veľmi obľúbené LED pásiky.

Elegantná čierna farba je univerzálna

Široké spektrum možností a variabilnosť pri ich umiestňovaní sú hlavnými benefitmi LED svietidiel, ktoré sa dostali na trh pred niekoľkými rokmi a ktoré žnú úspechy na celom poli svetelnej techniky. Uplatňujú sa nielen ako dekoratívne či náladové svietidlá, ale vďaka výkonu a typu osvetlenia dokážu nahradiť aj hlavný zdroj svetla v interiéroch a rovnako aj vo vonkajšom prostredí.

Praktické a jednoduché používanie a dokonalé osvetlenie požadovaných priestorov je charakteristické pre používanie LED reflektorov. Ich predchodcovia nedisponovali benefitmi ako je dlhá životnosť či úspora elektrickej energie. Pri LED reflektoroch je trocha vyššia vstupná cena, ale jej návratnosť je rýchla. Reflektory sú výbornou voľbou pri potrebe dostatočne osvetliť priestor aj v menej dostupných miestach, čo im umožňuje ich slim konštrukcia. Vyrábajú sa v elegantnej čiernej a bielej farbe, v hranatom a okrúhlom tvare, obsahujú kvalitné MCOB čipy značky GENESIS, využívať ich je možné vo vnútornom prostredí, ale aj v exteriéri, a to vďaka krytiu IP65.

Svetlo reflektora v exteriéri

Tieto moderné LED reflektory sa používajú na osvetľovanie budov, parkovísk, garáží, verejných priestranstiev, ale vďaka tomu, že ich nemusíte na inštalovať na pevno na jedno miesto, ale môžete ich len voľne prekladať všade tam, kde vám to práve vyhovuje, sú výbornými pomocníkmi napríklad v ateliéroch alebo dielňach. Okrem toho sa dajú prichytiť aj na steny, stropy, k častiam nábytku či kdekoľvek potrebujete, všade splnia svoju úlohu a osvetlia všetko, čo budete chcieť.

S požiadavkou na kvalitný LED reflektor sa obráťte na internetového predajcu LEDprodukt s.r.o., ktorý má v ponuke iba kvalitné výrobky za výhodné ceny, poradia vám na odbornej úrovni a pomôžu s výberom tých najvhodnejších produktov.