Kvalitný kontajner za rozumnú cenu

Schoeller Allibert je spoločnosť, ktorá dominuje európskemu trhu vo výrobe kontajnerov a prepraviek. Popredné priečky v predajoch získala spoločnosť z jednoduchého dôvodu. Ponúkajú totiž kvalitné kontajnery a prepravky, ktoré vydržia dlho, čím šetria čas a peniaze podnikateľov. Výroba kontajnerov spoločnosťou Schoeller Allibert je procesom, ktorému predchádza starostlivé navrhovanie konštrukcie jednotlivých modelov. Dbá sa najmä na funkčnosť, efektivitu využitia kontajnerov, kvalitu použitých materiálov, ale nezabúda sa ani na životné prostredie. Preto je väčšina kontajnerov úplne recyklovateľná.

prepravky

Samozrejmosťou je aj spĺňanie potravinárskych alebo priemyselných noriem. Každý model má svoje benefity, ktoré zjednodušia Vaše podnikanie. Vyberať si môžete napríklad z modelov, ktoré je možné zložiť, čím získate úsporu miesta pri transporte prázdnych kontajnerov, ale aj počas ich skladovania. Hygiena kontajnerov je ľahko udržiavateľná vďaka vhodnej konštrukcii. Máte záujem o využitie kontajnerov vysokej kvality od spoločnosti Schoeller Allibert, no potrebujete ich len jednorazovo, či na krátky časový úsek? Využite možnosť prenájmu kontajnerov.

prepravka

Získate výhody perfektne konštrukčne vyriešených kontajnerov, no nemusíte platiť ich plnú kúpnu cenu. Nakupujte, či prenajímajte si kontajnery kľudne aj z pohodlia Vášho domova, či kancelárie. Prehľadnú ponuku širokého sortimentu nájdete na webovej stránke spoločnosti aj s detailným popisom jednotlivých produktov. Ak by ste však mali nejaké otázky, neváhajte s kontaktovaním spoločnosti. Urobiť tak môžete prostredníctvom kontaktného formulára, elektronicky na adrese info.czechrepublic@schoellerallibert.com, ale aj telefonicky na čísle +420 596 790 010. Použitím kontajnerov od spoločnosti Schoeller Allibert zvýšite kvalitu transportu, či skladovania tovaru.