Erotická masáž ako zdroj nápadov

Niektorí umelecky založení ľudia sa chodia inšpirovať do prírody. Nabíja sa tu energiou a tamojší pokoj im vháňa do mysle tvorivé nápady, ktoré potom využívajú na vlastnú realizáciu. Napríklad taký maliar – ide sa prejsť do lesa a na tamojšom lúke zbadá srnku a kŕdeľ motýľov, a potom ho napadne vytvoriť podobné zátišie v podobe krásneho obrazu alebo plastiky. Inšpiratívnymi môžu byť aj turistika v Tatrách, alebo vyhliadkový let nad krajinou Malej Fatry, čomu by ste možno neverili, je významný psychologický efekt erotickej masáže na tvorivú činnosť.

lávové kamene

V priebehu erotických masáží nemusíte myslieť len na výstrek semena, ktoré dolete až na masérkino telo, môžete sa sústrediť na vlastné blaho a túto energiu potom premiestniť, kam chcete. Presúvanie energie je samo o sebe tvorivým procesom a je možné ju využiť k čomukoľvek. Nemusíte byť dokonca ani maliar alebo spisovateľ, energiu využijete aj ako inštalatér alebo elektrikár. V priebehu masáže vás môžu napádať rôzne vylepšenia a riešenia, ktorými sa zaoberáte v zamestnaní, môžete tu prísť na zlepšováky a vynálezy.

masážne potreby

Erotická masáž nám týmto spôsobom potvrdzuje, že sa jedná o veľmi významnú službu nielen v sexuálnej oblasti, ale aj v bežnom každodennom živote. Na masáže totiž nedochádza výhradne „alfasamci“ a „superžrebci“, ktorí si dokazujú svoju mužnosť, a sú schopní oplodniť dvadsať partneriek počas jediného dňa, masáž predovšetkým uvoľňuje vnútorné napätie, pôsobí proti stresu, pomáha odblokovať niektoré vnútorné traumy z dospelosti aj z detstva, a preto sa týchto procedúr zúčastňujú aj celkom „obyčajní“ smrteľníci“, čo majú svoje každodenné starosti, prežívajú pekné i smutné chvíle, chodia do zamestnania a prevádzkujú celkom bežné záľuby vo voľnom čase. Napríklad pestujú izbové rastliny, zbierajú minerály a zhotovujú z dreva krásne figúrky pre deti.

Erotická masáž im pomôže nabrať viac vnútornej sily, uvoľniť napätie a cítiť sa v prítomnosti krásneho dievčaťa blažene a spokojne.