Ako zaujať muža? Zopár tipov k úspechu

Šaty robia človeka stále platí!
 
Darmo si budeme hovoriť, že na povrchu nezáleží, dôležité je to, čo je vo vnútri. Áno je to pravda, ale muži sa tým nie vždy riadia. Hlavne pri prvom stretnutí je dôležité vyzerať skvele. Pokiaľ ho chcete zaujať, skúste si obliecť niečo, čo by od vás nečakal. Nemyslíme tým výstrih až po pupok, ale skôr niečo elegantné a príťažlivé.
 
gentleman

Nehrajte sa na niečo, čím nie ste
 
Pretvárky a hranie divadla nemá dlhé trvanie. Po čase každý muž príde na to aká ste. Pokiaľ nemáte spoločné záujmy a ste úplne odlišní, nemá zmysel strácať čas. Radšej ho venujte niekomu, kto vás bude mať rád takú, aká ste.
 
 
Úsmev nie je žiadna šifra
 
Keď sa žena usmeje, je to ako keď ráno vychádza Slnko. Okrem krásneho oblečenia by nemal žene chýbať ani úsmev na tvári. No netreba to príliš preháňať, nech nevyzeráte umelo. Ak pridáte ešte letmé žmurknutie, bude z vás zaručene hotový.
 
Humor
 
Veľmi dôležitým aspektom v balení chlapa je predovšetkým zmysel pre humor. Muži majú radi ženy, ktoré ich vedia rozosmiať, sú veselé, vtipné a neboja sa zasmiať aj na sebe. Rovnako majú radi aj to, ak sa žena vie zasmiať na ich vtipoch. Nikoho nebavia nudné a vážne ženy. Pokiaľ to nepreženiete, máte veľkú šancu si ho získať.
 
Počúvajte ho
Rovnako ako my ženy, aj muži potrebujú byť vypočutý. Nerozprávajte stále len vy, ale skúste sa nachvíľu zastaviť a vypočuť si aj jeho. Pýtajte sa ho na jeho názory. Počúvať ho nie je na škodu, pretože sa o ňom dozviete nové, niekedy aj dôležité veci.

muž
 
Reč tela
 
Skúste si všimnúť to, ako chodíte. Musí z vás sálať energickosť. Pokúste si vystrieť chrbát pri chôdzi, ale aj vtedy , keď sedíte. Gestikulácia by tiež nemala byť veľmi výrazná, ale skôr jemná.
 
Vyskúšajte jeho koníčky
 
Pokiaľ je vášnivý hráč videohier, neustále vám vraví akú hru si kúpil a zasväcuje vás do jej deja. Namiesto počúvania mu skúste navrhnúť, že si chcete s ním zahrať. Nemusí vás to baviť, ani tomu nemusíte hneď prepadnúť. Určite ho to prekvapí a poteší váš záujem.