Ako stvorené na svadbu

Strieborné šperky sú ako stvorené na váš veľký deň D, teda na vašu vysnívanú svadbu. Ich výhoda nespočíva lem v tom, že nádherne ladia s bielou farbou svadobných šiat. Sú symbolom romantiky, majú v sebe neopísateľnú vznešenosť a v neposlednom rade, môžete na nich i pekne ušetriť.

Dve strieborné obrúčky na sklenenom stole

Strieborné sú už aj obrúčky

V minulosti by asi nikomu ani len nenapadlo použiť strieborné obrúčky. Striebro bolo vždy akosi podceňované, dávané na druhú koľaj. Zlato je samozrejme drahšie, mnohí ho teda pokladajú za symbol vznešenosti, luxusu a niečoho skutočne výnimočného. Ak sa však neradíte medzi malé deti, ktoré riešia takéto malichernosti, a pozerajú skôr na estetickú stránku striebra,,určite potvrdíte, že striebro v sebe ukrýva omnoho viac romantiky. Navyše, ak sa vám páči, tak prečo si z neho nenechať zhotoviť aj obrúčky?

Biela a strieborná…neoddeliteľná kombinácia

Už spomínaná kombinácia bielych šiat a strieborných šperkov je proste neopakovateľná a nenahraditeľná. Tieto dve farby boli doslova a do písmena vytvorené pre seba, jedna pre druhú. Ak by ste teda neboli nadšení nápadom, že vaše obrúčky budú strieborné, snažte sa do tejto farby ladiť aspoň ostatné šperky, teda tie, ktoré budú tvoriť súčasť vášho outfitu.

Pozitívna správa: Striebro je lacné

Ako sme spomenuli už na začiatku, striebro je nepochybne omnoho lacnejšou alternatívou. Ak teda potrebujete na svojej svadbe ušetriť, určite je aj výber vhodných a lacnejších šperkov veľmi dobrou metódou.

Nevesta stojí pred <a href=http://navodynapady.cz/nikdy-by-me-nenapadlo-ze-blizenci-jsou-tak-skvely-presvedcte-se-proc-je-dobre-mit-ve-svem-zivote-blizence/ kostolom a veje jej závoj“ src=“https://gmk.sk/wp-content/uploads/img_a311011_w16561_t1585129669.jpg“ style=“width: 640px; height: 453px;“>

Šperky zladené s dekoráciou? Prečo nie?

Toto je jeden výborný tip pre tie nevesty, ktoré chcú mať na svojej svadbe skutočne všetko dokonale zladené. Ak si na seba „navešiate“ striebro, pokojne ho zlaďte s dekoráciami, ktoré budete mať v obradnej sieni alebo na hostine. Veľmi pekné sú rôzne strieborné retiazky na stoloch, kryštáliky priamo na pohároch alebo stuhy v strieborných farbách.