A jeden výnimočný produkt máme aj my!

je internetový portál, ktorý sa zaoberá výrobou a predajom poťahových alebo inak povedané čalúnnickými látkami. Poťahové látky sú výborným produktom, ktorý sa skladá z rôznych štruktúr, z rôznych materiálov, gramáži a odolnosťou voči oderu.
Ak teda potrebujete poťahové látky do vášho interiéru, môžete zvoliť látky, ktoré obsahujú menšiu odolnosť voči oderu. Ak však hľadáte poťahové látky do Vašej kaviarne, reštaurácie, či divadla, v tomto prípade Vám odporúčame jednoznačne siahnuť po poťahových latkách ktoré majú vyššiu odolnosť voči oderu a teda vyšší počet otáčok. S takto zvoleným produktom sa nemusíte obávať, že by Vaše kreslá boli poškodené a vzhľad, ktorý bude pôsobiť ako nový si užijete skutočne dlhodobo.

pruhovaná látka

Ak patríte medzi milovníkov detailov a máte radi koženku, tak Vám ponúkame produkty, ktorých materiály sú práve kombinované s koženkou, takže môžete Vašim poťahom dodať ešte punc luxusu a originality.
Ak však preferujete plno farieb, či vzorov, aj s takýmito požiadavkami u Nás pochodíte naprosto pozitívne, pretože farby a vzory, to je niečo pre Nás. Od klasických, nenápadných až po zemité, či krásne doslova farebné, aj takéto spektrum farieb nájdete len u Nás. Retro kvetinové vzory, či ľahké línie, ktoré podporujú štruktúru látky, aj toto všetko Vás pohladí dušu pri pohľade na Naše produkty.

tkáň

Už Vám začala pracovať fantázia? Výborne!
Toto sme chceli dosiahnuť!
AK chcete poradiť s výberom, tak neváhajte a obráťte sa na Náš profesionálny personál, ktorý má interiérový, či exteriérový design v malíčku a spoločne vyberiete tie najvhodnejšie čalúnnické látky pre Vás! Stačí ak Nás len navštívite, v prípade záujmu si prezriete to, čo sme si pre Vás pripravili a kontaktujete Náš personál a o všetko ostatné sa s radosťou postaráme My. Určite to stojí za skúšku, čo myslíte?