Potrebujete pečiatku? Obráťte sa na profesionálov

Na Slovensku vzniklo časom mnoho reklamných agentúr, ktoré ponúkajú svoj profesionálny prístup pri výrobe reklamných predmetov. Na internete ich pribudlo neúrekom, vybrať si a osloviť môžeme ktorúkoľvek z nich, no predtým je vhodné overiť si ich spoľahlivosť.

letters-2742643_640

Reklamná agentúra Graphicsoul pôsobí na Slovensku už od roku 2008 a za ten čas sa vypracovala medzi profesionálne tímy v tomto segmente. Navrhujú, tlačia a graficky spracovávajú reklamy, okrem toho sa venujú návrhom svadobných oznámení a pozvánok, tlačia tiež rôzne tlačoviny, letáky, vizitky, nálepky, plagáty až po billboardy. To všetko vykonávali donedávna, no v poslednom období sa začali venovať aj knihám, novinám a časopisom, ktoré graficky spracovávajú a zároveň aj tlačia. Samozrejmosťou je, že sa venujú všetkému, čo sa týka svadby, teda oznámeniam, pozvánkam, etiketám na fľaše, menovkám, širokému spektru fotodarčekov či svadobným doplnkom pre mladomanželov, ale aj pre svadobných hostí.

No nie je to len svadba, čo túto reklamnú agentúru zaujíma, okrem spomínaných svadobných návrhov sa venujú aj praktickým veciam ako sú potlače na vankúše, hrnčeky či šálky, tričká, dresy a podobne a tiež vyrábajú pečiatkové gumy a predávajú pečiatky. Ide o pečiatky značky Colop, pečiatky Graphicsoul ktoré sú známe svojou kvalitou. Návrhy na grafické spracovanie pečiatky urobia grafici reklamnej spoločnosti alebo skorigujú vaše vlastné nápady, ak im ich pošlete emailom. Predávajú celé strojčeky, ale aj samostatné štočky, ktoré vám vyhotovia na mieru. Pečiatky či štočky si môžete nechať doviesť kuriérom alebo si ich vyzdvihnete osobne v predajni.

Stranka

Pečiatky, ktoré ponúkajú, majú označenia:

  • R24, R30, R40, C10, C30, C40, pričom číslo znamená veľkosť odtlačku
  • Farba atramentu môže byť : modrá a čierna
  • Farby držadla máte na výber: modrá, čierna, červená

Všetky služby, týkajúce sa niektorej z reklamných oblastí, vám v spoločnosti Graphicsoul poskytnú profesionálni grafici a tlačiari, ktorí všetky návrhy skonzultujú najprv so zákazníkom a až po ich súhlase pristúpia k ich tlačeniu, takže nehrozia žiadne nepríjemné prekvapenia.