LED v akejkoľvek podobe vás nikdy nesklame

Osvetlenie miestnosti je jednou z hlavných podmienok na splnenie jej funkčnosti a môže byť užívaná plnohodnotne. V súčasnosti kladieme dôraz nielen na funkčnosť zariaďovacích predmetov, ale ruka v ruke s ňou ide aj ich estetická a dizajnovo prepracovaná stránka. Mnohé z týchto podmienok spĺňa LED osvetlenie.

5m-profi-led-pasik-120ledm-smd1808-dual-white-ip20-24v-kompletna-sada

Pri navrhovaní osvetlenia miestností môžeme zapojiť svoju kreativitu a spojiť ju s funkčnosťou, na čo výborne využijeme LED svetelné zdroje. Trubice, žiarovky, pásiky či panely, všetky zdroje sú vhodné na doplnkové, kreatívne, ale vďaka svojmu výkonu aj led panel Ledprodukt.sk ako hlavné zdroje svetla. Do kazetových alebo sadrokartónových stropov sa jednoducho zapustia LED panely a poskytnú tak nenápadné, ale veľmi zaujímavé a originálne osvetlenie interiérov. Dokonalo zapadnú do kompozície priestoru a pritom plnia svoju funkciu. Na to, aby bolo možné ich zabudovať, nie sú potrebné špeciálne podmienky, stačí podhľad znížiť o 10 centimetrov a panel jednoducho pomocou klipov na svietidle prichytiť do vyrezaného otvoru. Zapojenie do siete vám zabezpečí pribalený napájací zdroj, takže nijaké iné komponenty už nie sú potrebné.

led-reflektor-30w-5500k-cierny-so-senzorom

Výhody LED panelov sú skryté v uhle svietenia, ktorý dosahuje až 150°, poskytujú vysoký index podania farieb, a to všetko vďaka kvalitnému čipu SMD2835, ktorým je panel vybavený. Záruka je predĺžená na tri roky. LED panely sú v ponuke s viacerými výkonmi, ktoré poskytujú adekvátnu náhradu za 40W, 90W alebo 120W žiarovky, a to ich posúva na post hlavného zdroja osvetlenia. To, či bude mať tvar štvorca, obdĺžnika alebo kruhu je už len na vkuse a rozhodnutí zákazníka. Typ tvaru však nemá vplyv na to, že tieto svietidlá sú úsporné, šetrné k životnému prostrediu a veľmi variabilné. Zvoliť si môžete z odtieňa bielej v studenej, teplej alebo neutrálnej farbe, a to podľa miesta, ktoré máte v pláne osvetliť. Tam, kde plánujete tráviť voľný čas a relaxovať je vhodný teplý odtieň, do priestoru s aktivitami radšej studený odtieň, no ale ak sa neviete rozhodnúť, kompromisom môže byť neutrálny odtieň. Nie je rušivý pri žiadnej z činností, ktoré sa chystáte v priestore vykonávať.