Divadlo, kino či koncert?

Dnes už nie je problém si pozrieť aj ten najnovší film online. Jeho kvalita je síce stále dosť otázna. Nehovoriac o tom že málokedy je dostupný aj v Slovenskom jazyku ale na druhej strane má aspoň České titulky. A preto tu nakoniec až tak na tom nezáleží či je alebo nie je Slovenský dabing. No tak či onak sa opakuje stále dookola otázka kam za kultúrou a prečo by ste mali za niečo platiť keď nemusíte.
 Farebný filmový pás.jpg
Divadlo
 
Málokto z mladých je priaznivec divadla. No na druhej strane nie je nič lepšie na odreagovanie sa ako divadlo. Po prvé, nikdy neviete či to dopadne ako to dopadnúť má aj keby ste šli znova na to isté predstavenie pretože sa tu bavíme o živom predstavení. A tam sa môže stať čokoľvek. Od nečakanej zmeny kedy sa herec nepostaví kam má a treba zachrániť scénu. Alebo nebodaj zabudne či popletie repliku ktorú mal povedať a celé to vyznie úplne ináč ako pôvodne malo. Preto je divadlo prvá voľba kam ísť za kultúrou ak neviete kam.
 
Kino
 
Určite aj vy patríte k tým čo napriek tomu že nemajú predplatený extra balík filmových kanálov. Tak si viete na internete pohľadať daný film či seriál. No zamysleli ste sa niekedy nad tým že aj výroba samotného filmu niečo stojí. Dokonca ani samotný herci to nerobia len preto že ich to baví. Aj keď je to istotne o poznanie lepšia práca ako za pokladňou v obchode či linke z závode. Preto by sme aj vy ak máte svojho obľúbeného herca či seriál seriózne porozmýšlať nad návštevou kina.Natáčanie koncertu na mobil.jpg
 
Koncert
 
Čo tu dodať. Niet nad to ak máte možnosť si ísť vypočuť vášho obľúbeného speváka, či skupinu naživo. Pardon, chceli sme napísať „live“. Jednak im tak vyjadríte podporu a oni uvidia „live“ že ich ľudia majú radi. A na druhej strane aj tu platí že oni sa tým živia a vy predsa nechcete aby prestali len preto že nebudú mať za čo koncertovať. Nehovoriac o tom ako fantasticky si oddýchnete a možno tak nájdete aj lásku svojho života.